Frequently Asked Questions

Які послуги я отримаю після укладення онлайн декларації з лікарем?


Після укладення онлайн декларації ви зможете пройти вакцинацію від COVID-19, отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (для подорожей), безкоштовно обслуговуватися у сімейного лікаря та суміжних фахівців, здати аналізи, пройти обстеження, отримати "доступні ліки" за рецептом, довідки та напрямки відповідно до законодавства України, отримати направлення до вузьких спеціалістів та стаціонару, здійснити внесення результатів ПЛР та швидких тестів в медичну базу.

Як підписати декларацію з лікарем 2021?


Для укладення онлайн декларації з сімейним лікарем достатньо заповнити анкету і слідувати інструкціям асистента. Ваші дані будуть внесені до державного сервіс зберігання медичних даних.
З яким саме лікарем буде підписано декларацію?


Через збільшений попит більшість лікарів вже вичерпали ліміти та не в змозі брати до себе нових пацієнтів, тож основна мета нашого сервісу - знайти лікаря, що зможе підписати декларацію вже зараз. Ми не гарантуємо підписання декларації у місті Вашого проживання, але ви зможете змінити лікаря самостійно або з нашою допомогою у будь який час. Наш сервіс співпрацює з лікарями по всій Україні і ми розподіляємо заявки в залежності від поточного завантаження в різних містах.
Чи зможу я потім змінити лікаря?


Так. Ви зможете це зробити самостійно або з нашою допомогою у будь який час.
Скільки мого часу займе підписання декларації?


До 10 хвилин. Вам потрібно заповнити анкету та надати нам номера SMSок, що надійдуть вам згодом. Все інше зробимо ми.
До якої електронної медичної системи потрапить моя декларація?


HELSI.ME
Підписання декларації з лікарем є безкоштовним?


Так підписання декларації з лікарем є безкоштовним. Послуги нашого севісу платні. Ми беремо платіж за організацію підписання онлайн, щоб не витрачати ваш час у лікарняних чергах та у пошуках вільного лікаря.
Чи можу я самостійно обрати лікаря для підписання декларації?


Зараз наш сервіс не надає такої послуги. Ми гарантовано знайдемо лікаря для вас, але не можемо зазделегідь знати в якому саме місті підпишемо декларацію.
Чи може іноземець укласти декларацію з сімейним лікарем?


Так. Але для цього йому потрібно мати ідентифікаційний код та посвідку на постійне чи тимчасове проживання в Україні
Якщо лікар буде з іншого міста, як я зможу з ним контактувати?


Після укладання декларації ваш лікар буде доступний в вашому додатку або на сайте HELSI. Ви зможете вирішувати з ним ваші питання дистанційно. В профілі лікаря вказаний його особистий мобільний телефон.
Чи зможу я вакцинуватись після укладання декларації онлайн?


Так, зможете